06 July-2022 الأربعاء - 7 ذیحجه 1443 چهارشنبه - 15 تیر 1401 1:47 (GMT) 1:47 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
دنیا چاره‌ای جز زانوزدن مقابل جوانان فرهیخته ایران ندارد
سه شنبه 16 آذر ساعت 23:20
دنیا چاره‌ای جز زانوزدن مقابل جوانان فرهیخته ایران ندارد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان گفت: امروز پرچم‌دار دفاع از استقلال و ظلم‌ستیزی در جهان هستیم و دنیا چاره‌ای جز زانوزدن مقابل جوانان متعهد، بادانش و فرهیخته ایران ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از شیروان، علی مرجانی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان، حادثه ۱۶ آذر ۱۳۳۲ را نقطه عطف تاریخی دانست و اظهار کرد: ۱۶ آذر یادآور خاطرات دانشجویانی است که مبارزه با استکبار و ظلم‌ستیزی را در تاریخ پرافتخار ایران به ثبت رساندند، امروز که پرچم‌دار مبارزه با وابستگی، دفاع از استقلال و ظلم‌ستیزی در جهان هستیم، دنیا چاره‌ای جز زانوزدن مقابل جوانان متعهد، بادانش و فرهیخته ما ندارد.

وی افزود: نگاه تیزبینانه و تدبیر مقام معظم رهبری، مسیر اصلاحی جدی برای دانشگاه به وجود آورده و با تعمق در نگاه مقام معظم رهبری می‌توان نگاه تحولی به دانشگاه را دریافت. از این‌رو تدوین سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی با نگاه مقام معظم رهبری مورد تأکید قرار گرفته و این افقی بوده که برای این دانشگاه در نظر گرفته شده است. امیدواریم به لطف الهی شر بیماری کرونا از کل دنیا و کشورمان ریشه‌کن شود و مانند سال‌های گذشته در کنار هم‌ در سنگر علم و دانش حضور داشته باشیم. (بیشتر بخوانید)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان با دعوت دانشجویان به مشارکت بیشتر در فعالیت‌های علمی، فرهنگی و سیاسی، راه‌اندازی دانشکده کارآفرینی و تجارت الکترونیک در آینده‌ای نه‌چندان دور، تأسیس مؤسسه حقوقی و نیز مرکز مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی برای دانشجویان را در این واحد دانشگاهی نوید داد.

به گزارش آنا در این مراسم از دانشجویان ممتاز شاهد و منتخبان علمی، فرهنگی و ورزشی قدردانی شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

انتهای خبر/11319/

پر بازدید ترین اخبار
گفتگوی ویژه
دیدگاه
اخبار برگزیده
آخرین اخبار