24 April-2024 الأربعاء - 16 شوال 1445 چهارشنبه - 5 اردیبهشت 1403 9:46 (GMT) 9:46 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
ورود گردشگر تا پایان اردیبهشت‌ماه به هرمزگان ممنوع شد
یکشنبه 5 بهمن ساعت 13:30
ورود گردشگر تا پایان اردیبهشت‌ماه به هرمزگان ممنوع شد
استاندار هرمزگان اعلام کرد که ورود گردشگر و مسافرت‌های غیرضروری تا پایان اردیبهشت‌ماه سال آینده به این استان ممنوع شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا،، فریدون همتی  در ستاد مدیریت مقابله با کرونای استان هرمزگان گفت: محدودیت شدید تردد برای جلوگیری از مسافرت‌های غیرضروری و ممانعت از ورود گردشگر و خودروهای غیربومی به استان از این هفته تا پایان اردیبهشت‌ماه سال آینده اعمال می‌شود.

وی با اشاره به این‌که حمل‌ونقل ریلی، هوایی، دریایی و زمینی در هرمزگان برای جلوگیری از ورود مسافران غیرضروری شدیدا کنترل خواهد شد، افزود: فرمانداران در شهرستان‌ها باید نظارت لازم را در این خصوص انجام دهند.

استاندار هرمزگان با تأکید بر این‌که تجمعات در استان بدون هماهنگی و کسب مجوز از دانشگاه علوم پزشکی ممنوع است، ادامه داد: ورود خودرو به ساحل، نصب چادر در پارک‌ها و سواحل و رفت‌وآمد به روستاها برای تفریح ممنوع است.

وی با بیان این‌که استان هرمزگان در وضعیت آبی شیوع کرونا قرار دارد، بیان کرد: با توجه به گزارش وزارت بهداشت مبنی بر احتمال فاز جدید شیوع بیماری کرونا در استان، از مردم می‌خواهیم تا به‌طور جدی همکاری و همراهی لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌ویژه استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری را داشته باشند تا از شیوع بیشتر این بیماری جلوگیری شود.

انتهای خبر/4123/

پر بازدید ترین اخبار
گفتگوی ویژه
دیدگاه
اخبار برگزیده
آخرین اخبار