15 July-2024 الاثنين - 9 محرم 1446 دوشنبه - 25 تیر 1403 15:26 (GMT) 15:26 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
قاتل جوان ۱۸ساله پس از ۵ ساعت دستگیر شد
چهارشنبه 20 تیر 1403 ساعت 12:57
قاتل جوان ۱۸ساله پس از ۵ ساعت دستگیر شد

قاتل جوان ۱۸ساله پس از ۵ ساعت دستگیر شد

سرهنگ ذبیح‌الله درویشی در تشریح این خبر، اظهار کرد: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع بین چند جوان و نوجوان در یکی از روستاهای شهرستان نهاوند بلافاصله تیم ویژه پلیس به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: بر اساس مشاهدات و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که چند نفر جوان و نوجوان در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان نهاوند با یکدیگر درگیر شده که متأسفانه یکی از طرفین درگیری بر اثر اصابت چاقو فوت می‌کند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران انتظامی شهرستان در ادامه با انجام اقدامات قانونی و فنی و بکارگیری شگردهای خاص پلیسی، همچنین اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق به شناسایی قاتل حدود ۵ ساعت پس از وقوع قتل شدند.

درویشی اضافه کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را در مخفیگاهش دستگیر و به یگان انتظامی انتقال دادند که در ادامه سایر طرفین درگیری نیز دستگیر و به یگان انتظامی انتقال داده شدند و پس از تشکیل پرونده قضایی طبق دستور مقام قضایی همگی روانه زندان شدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در پایان این خبر با اشاره به اینکه قاتل حدودا ۲۴ ساله و مقتول حدودا ۱۸ ساله بوده است به شهروندان محترم توصیه کرد که برای پیشگیری از اینگونه حوادث تلخ و جبران ناپذیر نسبت به کنترل و نظارت بیشتر بر فرزندان خود اهتمام داشته باشند.

انتهای خبر/43518/

برچسب ها