15 July-2024 الاثنين - 9 محرم 1446 دوشنبه - 25 تیر 1403 14:19 (GMT) 14:19 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
ادارات شهرستان آستارا مصرف برق را مدیریت کنند
چهارشنبه 20 تیر 1403 ساعت 12:17
ادارات شهرستان آستارا مصرف برق را مدیریت کنند

ادارات شهرستان آستارا مصرف برق را مدیریت کنند

محمدرضا شهاب زاده ۲۰ تیرماه در گفت‌وگو با خبرنگار آگاه بر لزوم صرفه‌جویی و مصرف بهینه برق تأکید و اظهار کرد: رعایت مصرف بهینه برق در ادارات دولتی بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه با آغاز فصل گرما و استفاده از وسایل سرمایشی و خنک کننده، میزان مصرف برق به طور قابل ملاحظه ای افزایش می‌یابد و ضروری است در مصرف آن بهینه سازی لحاظ شود، افزود: هر مسئول اداره در سطح شهرستان موظف است مصرف بهینه برق را در دستور فعالیت خود قرار دهد.

شهاب‌زاده فرهنگ‌سازی در مصرف انرژی را ضروری دانست و از شهروندان خواست تا با صرفه‌جویی در مصرف برق زمینه پایداری شبکه برق را فراهم کنند.

فرماندار آستارا، تصریح کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی موجود، تامین برق پایدار بسیار دشوار است و به همین دلیل صرفه‌جویی در مصرف برق به‌ منظور جلوگیری از قطعی برق بسیار ضروری است.

وی برق را یکی از شاخصه‌های مهم رفاهی و زمینه‌ساز آسایش همه شهروندان عنوان و اظهار کرد: برای کاهش خاموشی و همچنین صرفه‌جویی برق، اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم از جمله کاهش ساعت اداری و یا تعطیلی ادارات همزمان با کشور در سطح شهرستان آستارا نیز انجام شده است.

شهاب زاده از مشترکین برق در شهرستان مرزی آستارا درخواست کرد استفاده از لوازم برقی پرمصرف مانند لباسشویی و جاروبرقی را به ساعات غیر پیک موکول کنند.

انتهای خبر/43536/

برچسب ها