02 June-2023 الجمعة - 14 ذیقعده 1444 جمعه - 12 خرداد 1402 14:58 (GMT) 14:58 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
قیمت گوشت روند نزولی خواهد داشت
چهارشنبه 13 اسفند ساعت 21:5
قیمت گوشت روند نزولی خواهد داشت
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی استان تهران گفت: با توجه به انباشت دام در تهران و اجرای برنامه‌هایی برای سهولت تزریق آن در بازار، قیمت گوشت روند نزولی در پیش می‌گیرد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، علی‌اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی استان تهران با اشاره به اینکه برخی از دامداران قصد داشتند برای سود بیشتر، دام‌های خود را نگه دارند تا در عید بفروشند، اظهار کرد: این دام‌ها قبل از شب عید به بازار تزریق شدند و با این اتفاق قیمت گوشت با کاهش قیمت ۵ هزار تومانی همراه شد.

ملکی ادامه داد: با توجه به انباشت دام در تهران و اجرای برنامه‌هایی برای سهولت تزریق آن در بازار، قیمت گوشت روند نزولی در پیش می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر لاشه گوشت بدون دنبه با قیمت ۱۲۵ الی ۱۲۶ هزار تومان در حال عرضه به مغازه‌داران است گفت: مغازه‌داران باید با حداکثر۱۰ درصد سود، شقه بدون دنبه را به مردم بفروشند.

ملکی به نوسان قیمت مرغ در بازار هم اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی شده که مرغ از فردا بیشتر در اختیار مغازه‌داران قرار گیرد و اگر همین روش اعمال شود و مرغ به‌راحتی به دست خریداران برسد، در قیمت گوشت هم تأثیر خواهد داشت.

انتهای خبر/7596/

پر بازدید ترین اخبار
گفتگوی ویژه
دیدگاه
اخبار برگزیده
آخرین اخبار