08 August-2022 الاثنين - 11 محرم 1444 دوشنبه - 17 مرداد 1401 22:21 (GMT) 22:21 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
دانشجویان زمینه‌ساز پیشرفت و آبادانی کشور باشند
سه شنبه 16 آذر ساعت 23:16
دانشجویان زمینه‌ساز پیشرفت و آبادانی کشور باشند
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده گفت: دانشجویان باید با تکیه بر توانمندی‌ها و استعدادهای خود و استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه‌ها زمینه‌ساز توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور باشند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از آباده، مراسم روز دانشجو با حضور رؤسای دانشگاه‌ها و دانشجویان شهرستان آباده، فرماندار و تعدادی از مسئولان در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

از ارتباط نزدیک دانشگاه و بسیج تا رسالت دانشجویان در تحقق بیانیه گام دوم


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده در این مراسم با اشاره به اهمیت بزرگداشت روز دانشجو گفت: دانشگاه جای بیان مسئله بوده و دانشجوی فعال باید در این مکان با بینش و دانش, شجاعت و رویکرد مطالبه‌گری به بیان مسئله بپردازد.

مجاهد امیری افزود: یکی از دلایل برتری ایران اسلامی در دنیا تأثیر وجود ارزشمند دانشجویان و استادان دانشگاه‌ها بوده که در زمینه علمی و پژوهشی همواره روشنگر مسیر آینده بوده‌اند.

وی متذکر شد: امیدوارم دانشجویان با تکیه بر توانمندی‌ها و استعدادهای خود و استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه‌ها همراه با استادان مدیران و کارکنان به انجام فعالیت‌های علمی پرداخته و با این حضور مؤثر زمینه‌ساز توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده با یادآوری اینکه مسئولان نباید الگوی توسعه غربی را در دانشگاه‌ها اجرا کنند به تدوین سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت که برنامه ۵۰ ساله آینده کشور را ترسیم می‌کند اشاره و لازمه برنامه‌ریزی و پیشرفت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش را استفاده از الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی عنوان کرد.

در پایان این مراسم از دانشجویان برتر در حوزه‌های علمی، پژوهشی، خلّاق، مبتکر و مخترع با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

انتهای خبر/11323/

پر بازدید ترین اخبار
دیدگاه
اخبار برگزیده
آخرین اخبار