26 January-2022 الأربعاء - 23 جمادی الثانی 1443 چهارشنبه - 6 بهمن 1400 11:37 (GMT) 11:37 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
نجابت: وقایع اصفهان در یک بازه زمانی معین دوباره بررسی می‌شود
یکشنبه 21 آذر ساعت 16:36
نجابت: وقایع اصفهان در یک بازه زمانی معین دوباره بررسی می‌شود

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: وقایع اصفهان و آسیب‌شناسی این موضوع از منظر امنیتی با حضور مقامات و مسئولان دستگاه‌های ذی‌ربط اطلاعاتی و امنیتی مورد بررسی قرار گرفت.

روح‌الله نجابت در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس خبرگزاری آنا در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، اظهار کرد: وقایع اصفهان و آسیب‌شناسی این موضوع از منظر امنیتی با حضور مقامات و مسئولان دستگاه‌های ذی‌ربط اطلاعاتی و امنیتی مورد بررسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: اعضای کمیسیون نیز نظرات و نکات خود را دراین‌باره مطرح کردند و در نهایت مقرر شد در اولین فرصت مجدداً جلسه‌ای برگزار شود و ابعاد این موضوع با رویکرد علت وقوع این اتفاق در یک بازه تاریخی بررسی شود.

نجابت ادامه داد: در جلسات بعدی از مسئولان وزارت نیرو و مسئولان استان اصفهان دعوت خواهد شد تا جمع‌بندی دقیقی درباره وقایع اصفهان داشته باشیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ادامه بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها نیز در این جلسه بررسی شد و در خصوص ترکیب هیئت نظارت بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت. در نهایت این موضوع با رویکرد جدا شدن

وظیفه نظارت از مجلس، به مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع و مقرر شد پس از جمع‌بندی در مرکز پژوهش‌ها، نتایج کارشناسی در کمیسیون بررسی شود.

انتهای خبر/11398/

برچسب ها
پر بازدید ترین اخبار
دیدگاه
اخبار برگزیده
آخرین اخبار