24 May-2024 الجمعة - 17 ذیقعده 1445 جمعه - 4 خرداد 1403 9:39 (GMT) 9:39 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
دستگیری ۲ لیدر اغتشاشات در سنندج
شنبه 12 آذر ساعت 14:50
دستگیری ۲ لیدر اغتشاشات در سنندج
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: ۲ لیدر و اغتشاشگر که اقدام به تخریب اموال عمومی و خصوصی در شهرستان سنندج کرده اند با اقدام ضربتی پلیس دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از مهر، سردار علی آزادی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر در شهرستان سنندج، جمعی از شهروندان با اعلام شکایت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تخریب اموال آنان توسط چند نفر، خواستار دستگیری عاملان این اقدامات شدند.

وی افزود: با توجه به مطالبات عمومی شهروندان در خصوص برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، بلافاصله چند تیم از مأموران انتظامی موضوع را به صورت ویژه بررسی کردند.

سردار آزادی تصریح کرد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی ۲ نفر از متهمان این پرونده را شناسایی و آنان را در مخفیگاهشان در عملیات ضربتی در شهرستان سنندج دستگیر کردند و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه از این اغتشاشگران یک قبضه اسلحه «وینچستر» به همراه تعدادی فشنگ کشف شد، خاطر نشان کرد: متهمان در اظهارات خود به تخریب اموال خصوصی و عمومی شهروندان اعتراف و اظهار داشتند که تحت تأثیر فضای مجازی قرار گرفتند و از اقدام خود ابراز ندامت و پشیمانی کردند.

سردار آزادی با بیان اینکه رسانه‌های بیگانه با استفاده از ابزار دروغ پراکنی نسبت به عوام فریبی شهروندان اقدام می‌کنند، تصریح کرد: خوشبختانه آرامش مطلوبی در سطح استان کردستان برقرار است و پلیس در مقابله با کسانی که اقدام به تخریب اموال و بر هم زدن نظم و امنیت عمومی شهروندان کنند، برابر قانون قاطعانه رفتار خواهد کرد.

انتهای خبر/14070/

پر بازدید ترین اخبار
گفتگوی ویژه
دیدگاه
اخبار برگزیده
آخرین اخبار