15 July-2024 الاثنين - 9 محرم 1446 دوشنبه - 25 تیر 1403 14:36 (GMT) 14:36 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
مهدی طارمی در نقش ناجی چلسی
جمعه 18 آذر 1401 ساعت 7:44
مهدی طارمی در نقش ناجی چلسی
یک رسانه انگلیسی ستاره ایرانی پورتو را ناجی چلسی معرفی کرد.

مهدی طارمی ستاره ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه پورتو از تابستان گذشته در رادار تیم‌های انگلیسی از جمله آرسنال و چلسی قرار دارد.

به نقل از فارس؛ امروز سایت «تیم تاک» انگلیس در گزارشی درباره مشکلات خط حمله چلسی این طور نوشت: در سال‌های اخیر چلسی در خط حمله با مشکلات زیادی مواجه شده است. این باشگاه لندنی برای جذب لوکاکو و تیمو ورنر هزینه‌های هنگفت کرد، ولی در نهایت به نتیجه مطلوب نرسید.

بعد از آن بازیکنانی از داخل تیم ظهور کردند تا چلسی امیدوار به درخشش آن‌ها باشد. تامی آبراهام یکی از این ستاره‌ها بود، ولی درخشش او زیاد طول نکشید.

در شرایط کنونی چلسی در خط حمله اش اوبامیانگ، بروخا و هاورتس را دارد. اوبامیانگ را نمی‌توان مهاجمی آینده دار برای چلسی دانست.

بروخا هم نتوانسته خودش را ثابت کند. هاورتس در اصل هافبک تهاجمی است و نمی‌توان او را به عنوان یک مهاجم نوک و گلزن دانست.

به همین خاطر چلسی در سال ۲۰۲۳ به دنبال جذب مهاجمی تمام کننده و خوب است. مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو با آمار فوق العاده اش با اژد‌ها می‌تواند گره گشای چلسی باشد.

طارمی سومین فصل حضورش در پورتو را تجربه می‌کند. ملی پوش ایرانی در این مدت ۱۱۵ بازی برای پورتو انجام داده و ۶۲ گل زده است.

قرارداد طارمی با پورتو تا سال ۲۰۲۴ اعتبار دارد، ولی او رویای بازی در لیگ برتر انگلیس را دارد و چلسی می‌تواند این آرزوی ستاره ایرانی را برآورده کند.

انتهای خبر/15449/

برچسب ها