23 March-2023 الخميس - 2 رمضان 1444 پنجشنبه - 3 فروردین 1402 10:42 (GMT) 10:42 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
ظاهر بسیار عجیب یک تویوتا کرولا در آفریقای جنوبی خبرساز شد!
یکشنبه 21 اسفند ساعت 12:0
ظاهر بسیار عجیب یک تویوتا کرولا در آفریقای جنوبی خبرساز شد!
خودرویی که مشاهده می‌کنید یک تویوتا کرولا قدیمی است که توسط فردی ۲۶ ساله اهل آفریقای جنوبی ساخته شده و سال پیش به خاطر ظاهر و نام عجیبش در فضای مجازی کاملاً خبرساز شد.

اوفنست فاتسو محصول خود را با نام تویوتا تازلا معرفی کرده است هرچند خبری از تبدیل تویوتا به تسلا نیست و قوای محرکه برقی نیز در آن به چشم نمی‌خورد. در واقع زیر پوست خودروی موردبحث ما تاز قرار دارد که نام تویوتا کرولا E۹۰ فروخته شده در آفریقای جنوبی است. مجله خودروی آفریقای جنوبی با فاتسو درباره این محصول و توجهی که به خود جلب کرد مصاحبه کرده است.

تویوتا کرولا

البته زمانی که خود فاتسو ویدئوی مربوط به تویوتا کرولا را در شبکه‌های مجازی بارگذاری کرده بود خبرساز شد و واکنش‌ها نیز ترکیبی از تحسین و انتقاد بود. در واقع برخی افراد از تلاش‌های او برای تولید چنین محصولی تشکر می‌کردند درحالی‌که برخی نیز منتقد آن بودند و کلا چنین کاری را رد می‌کردند.

خودروی تویوتا کرولا

فاتسو با استفاده از قطعات به‌دردنخور و وسایل خانگی عادی باعث شده است تویوتا کرولای عادی به چیزی شبیه خودروهای ترانسفورمرز تبدیل شود. ما فکر می‌کنیم او بسیار خلاقانه عمل کرده چراکه منابع بسیار محدودی در اختیار داشته است. خودروی موردبحث حتی از درب‌های پروانه‌ای نیز سود می‌برد، چیزی که باعث جلب‌توجه زیادی می‌شود. نکته جالب آنکه فاتسو تجربه خوبی در زمینه تکنولوژی اطلاعات دارد و هم‌اکنون در زمینه جوشکاری فعالیت می‌کند. قطعاً دانش و تجربه او کمک بسیاری به تولید تازلا کرده است.

ظاهر بسیار عجیب یک تویوتا کرولا در آفریقای جنوبی

فاتسو می‌گوید تازلا تست‌های ایمنی را پشت سر گذاشته و علیرغم ظاهر عجیبش مجوز راندن ایمن را دارد. تبدیل کرولا به تازلا ثابت می‌کند که انسان قدرت تصور فوق‌العاده‌ای دارد و در صورت داشتن پشتکار می‌تواند به هر چیزی که می‌خواهد برسد./پدال

انتهای خبر/21076/

برچسب ها
پر بازدید ترین اخبار
گفتگوی ویژه
دیدگاه
اخبار برگزیده
آخرین اخبار