25 September-2023 الاثنين - 11 ربیع الاول 1445 دوشنبه - 3 مهر 1402 15:21 (GMT) 15:21 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
جزئیاتی از عذرخواهی کتبی سید حسن خمینی از خبرنگار ایلنا
چهارشنبه 10 خرداد ساعت 16:19
جزئیاتی از عذرخواهی کتبی سید حسن خمینی از خبرنگار ایلنا
سید حسن خمینی خطاب به خبرنگار ایلنا نوشت: قصه پر غصه دیروز را در فضای رسانه ای خواندم و متأثر شدم. از ظهر مترصد بودم تا فرصتی بیابم تا به نوعی به نوبه خود از شما عذرخواهی کنم.

به گزارش پارسینه و به نقل از جماران؛ در پی بروز یک تنش و برخورد فیزیکی میان اعضای تیم حفاظت سید حسن خمینی با امین مهرآور خبرنگار ایلنا، سید حسن خمینی در نامه‌ای به وی، ضمن دلجویی و عذرخواهی از این خبرنگار، گفت: این اتفاق یک درس را برای همه ما به همراه دارد؛ و آن نقش بی بدیل افکارعمومی و فضای رسانه‌ای در کنترل اشکالات و تقصیر‌ها و قصورهاست.

متن نامه سید حسن خمینی بدین شرح است:

بسمه تعالی

دوست نادیده جناب آقای مهرآور

قصه پر غصه دیروز را در فضای رسانه‌ای خواندم و متأثر شدم. از ظهر مترصد بودم تا فرصتی بیابم تا به نوعی به نوبه خود از شما عذرخواهی کنم. البته اهل فن واقف اند که مسئولیت حفاظت بر عهده حقیر نیست، ولی با این حال وظیفه من در چنین مواردی در حدّ خود باقی است که ان شاء الله باید بررسی کاملی درباره آن صورت پذیرد.

اما همین اتفاق یک درس را برای همه ما به همراه دارد؛ و آن نقش بی بدیل افکارعمومی و فضای رسانه‌ای در کنترل اشکالات و تقصیر‌ها و قصورهاست.

انتشار امثال این خبر شاید برای امثال من تلخ و گزنده باشد، ولی همه باید خود را به ثمرات شیرین آن عادت بدهیم و از تلخی‌های آن رخ در هم نکشیم. تا حقی از مظلومی ضایع نگردد و هرکس بتواند با صدای رسا از ظلم و تعدی شکوه کند.

فضای مجازی آفات بسیار دارد، ولی دارای جهات خوب هم هست و دریچه‌ای است که صاحبان مکنت و قدرت را به سبب آنکه در اتاق شیشه‌ای قرار می‌گیرند، در برابر همگان پاسخگو کند.

برادرت سید حسن خمینی

عذرخواهی سید حسن خمینی از خبرنگار ایلنا+ متن نامه

انتهای خبر/23440/

برچسب ها
پر بازدید ترین اخبار
گفتگوی ویژه
دیدگاه
اخبار برگزیده
آخرین اخبار