12 April-2021 الاثنين - 1 رمضان 1442 دوشنبه - 23 فروردین 1400 21:15 (GMT) 21:15
خبرگزاری آگاه
رقابت غول‌های اسپانیا برای جذب ستاره بایرن مونیخ
دوشنبه 15 دی ساعت 11:35
رقابت غول‌های اسپانیا برای جذب ستاره بایرن مونیخ
باشگاه‌های رئال مادرید و بارسلونا رقابت تنگاتنگی برای جذب ستاره اتریشی بایرن مونیخ دارند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، داوید آلابا قراردادش در پایان این فصل با بایرن مونیخ به پایان می‌رسد و باشگاه‌های معتبری به دنبال جذب ستاره اتریشی هستند.

نشریه «مارکا» اعلام کرد آلابا تصمیم خود را برای ترک بایرن مونیخ به روشنی بیان کرده و با توجه به اینکه قراردادش در تابستان به پایان می‌رسد، باشگاه‌های رئال مادرید و بارسلونا برای ثبت امضای این بازیکن تلاش زیادی می‌کنند.

رئال مادرید بهترین گزینه برای آلابا به نظر می‌رسد چرا که تیم زین‌الدین زیدان به چنین بازیکنی نیاز مبرمی دارد و می‌تواند خواسته‌های مالی ستاره اتریشی را فراهم کند. عکس این موضوع در بارسلونا هم وجود دارد. ژاوی هرناندز ستاره سال‌های نه‌چندان دور بارسا رابطه خوبی با بازیکنان معتبر فوتبال جهان دارد و از مدت‌ها پیش ابراز امیدواری کرده بود تا داوید آلابا به بارسلونا بیاید ولی کاتالان‌ها تمرکز خود را روی جذب اریک گارسیا مدافع منچسترسیتی گذاشته بودند و به همین خاطر آلابا به رئال مادرید نزدیک‌تر شد.

واقعیت این است که آلابا قابلیت بازی در پست دفاع میانی و دفاع چپ را دارد و برای همین دو غول اسپانیایی تلاش زیادی می‌کنند تا این بازیکن 28 ساله و باتجربه را که شایستگی‌هایش را در سال‌های اخیر به رخ همگان کشیده جذب کنند ولی معلوم نیست کدام‌یک در گرفتن امضای ستاره اتریشی موفق‌تر باشند.

در این میان باشگاه‌های پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد نیز برای گرفتن امضای آلابا می‌جنگند اما مدافع توانمند اتریشی همیشه گفته است که دوست دارد در لالیگا سانتاندر بازی کند و رئال مادرید بیش از بارسلونا مایل است تا آرزوی آلابا را محقق کند.

انتهای خبر/2390/

اخبار برگزیده
آخرین اخبار