19 June-2024 الأربعاء - 13 ذیحجه 1445 چهارشنبه - 30 خرداد 1403 14:54 (GMT) 14:54 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
آخرین خبرها از اتفاقات پشت پرده رختکن پرسپولیس
چهارشنبه 24 آبان 1402 ساعت 19:56
آخرین خبرها از اتفاقات پشت پرده رختکن پرسپولیس
پس از آنکه بازیکنان پرسپولیس تصمیم گرفتند با وجود حضور در ورزشگاه تمرین روز چهارشنبه را به نشانه اعتراض به تصمیم هیات مدیره برگزار نکنند، رختکن این تیم محل رد و بدل شدن نظرات کلی تیم شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از مهر؛ تیم فوتبال پرسپولیس امروز چهارشنبه در حالی قرار بود تمرینات خود را پس از دو روز تعطیلی آغاز کند که جریمه ۱۰ درصدی از سوی باشگاه باعث اعتصاب آن‌ها شد تا یحیی گل محمدی هم با بازیکنانش در رختکن ورزشگاه شهید کاظمی بماند و تیم را تمرین ندهد.

سرمربی پرسپولیس قرار بود در مصاحبه‌ای با خبرنگاران مواضع تند خود علیه رضا درویش مدیرعامل باشگاه را تکرار کند، اما جلسه بیش از دو ساعته با بازیکنان باعث شد تا صحبت با رسانه‌ها لغو شود.

در جلسه‌ای که بین بازیکنان تیم برگزار شد سرمربی پرسپولیس روی مواضع قبلی خود نسبت به رفتار‌های غیرحرفه‌ای مدیرعامل باشگاه تاکید کرد. همچنین تعدادی از بازیکنان باتجربه این تیم همچون امید عالیشاه، علیرضا بیرانوند و سروش رفیعی درباره شرایط به وجود آمده صحبت کردند و تصمیم تیم را قابل احترام دانستند.

در این جلسه چند بازیکن قدیمی عنوان کردند دو تن از اعضای هیأت مدیره مخالفت خود را صراحتا با جریمه اعلام کرده اند، اما رأی اکثریت باعث تصویب این موضوع شد.

موضوعی که باعث تشدید مخالفت با ادامه حضور درویش در قامت مدیرعامل پرسپولیس شد، اما از آنجایی که بازیکنان و مربیان نمی‌توانند چنین تصمیمی برای برکناری مدیرعامل بگیرند باید منتظر تصمیم هیأت مدیره درباره ادامه فعالیت مدیرعامل باشگاه بمانند.

روندی که نشان می‌دهد بازیکنان پرسپولیس خواسته‌هایی فراتر از بخشش جریمه ۱۰ درصدی است و می‌خواهند درویش از مدیرعاملی باشگاه برود تا جایگاه او را فردی تصاحب کند که حمایت بیشتری از مجموعه تیم دارد.

بازیکنان پرسپولیس به احتمال فراوان از فردا پنجشنبه تمرینات خود را از سر خواهند گرفت، اما پیشنهاد گفتگو با مدیرعامل را رد کرده اند و تنها در صورت بخشش این جریمه حاضر خواهند شد با درویش دور یک میز بنشینند.

انتهای خبر/30036/

برچسب ها