15 July-2024 الاثنين - 9 محرم 1446 دوشنبه - 25 تیر 1403 14:6 (GMT) 14:6 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
شهرداری کاشان ۱۳۰۰ میلیارد ریال از شهروندان طلبکار است
چهارشنبه 20 تیر 1403 ساعت 12:50
شهرداری کاشان ۱۳۰۰ میلیارد ریال از شهروندان طلبکار است

شهرداری کاشان ۱۳۰۰ میلیارد ریال از شهروندان طلبکار است

کیومرث محمدپور، امروز(چهارشنبه، ۲۰ تیر) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ساماندهی بودجه فرهنگی یکی از خدمات این دوره بود که برخی اعتبارات به  اشخاص و مؤسسات خاص حذف شده و کارهای خُرد در قالب پروژه‌های کلان در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

وی افزود: حقوق و اصول شهروندی به خصوص در بخش تولید زباله نیازمند فرهنگ‌سازی است. فرهنگ تفکیک زباله از مبدأ در کاشان ضعیف است که رعایت آن می‌تواند سهم بزرگی در کاهش زباله و حفاظت از محیط زیست داشته باشد.

به گزارش آگاه، شهردار کاشان تأکید کرد: برطرف کردن برخی از معضلات و چالش‌های شهری نیازمند مشارکت مردم و مسئولیت‌پذیری شهروندان است.

محمدپور تصریح کرد: ساخت پارک الهیه با رأی دادگاه تعطیل شد زیرا مالک خصوصی داشت و شهروندان با ارائه اسناد مثبته هم از دادگاه بدوی و هم از دادگاه تجدیدنظر، حقوق خود را استیفا کردند.

وی گفت: طرح تعریض خیابان ۲۲ بهمن در کمیسیون ماده هفت به تصویب اعضا رسیده و شهرداری موظف به اجرا است، اما ۳۰۰ اصل درخت آن باید تعیین تکلیف شود اما قطع نخواهد شد.

شهردار کاشان با اشاره به تعطیلی فرودگاه کاشان گفت: کاشان تنها شهرداری ایران است که فرودگاه‌داری می‌کند و ماهانه نزدیک به ۱۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که برای فعال کردن آن با شرکت‌های مختلف مذاکره کرده‌ایم، اما تاکنون به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم در حالی که فرودگاه به عنوان یک زیرساخت برای توسعه کاشان ضروری است.

محمدپور افزود: بهسازی خیابان‌ها و کوچه‌های کاشان نیازمند ۶۵۰ هزار تن آسفالت است و طی یک سال گذشته ۹۵ هزار تن آسفالت ریخته شده، در حالی که آسفالت، نیاز به پول نقد دارد و در این زمینه اقدام‌های خوبی انجام شده است.

انتهای خبر/43524/

برچسب ها