12 April-2021 الاثنين - 1 رمضان 1442 دوشنبه - 23 فروردین 1400 22:24 (GMT) 22:24
خبرگزاری آگاه
مراسم تقدیر از کادر درمان بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد
سه شنبه 26 اسفند ساعت 11:11
مراسم تقدیر از کادر درمان بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: یکی از ظرفیت‌های بسیار خوب بیمارستان فرهیختگان، بین‌المللی بودن آن است که به‌زودی این امر مهم محقق می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به‌پاس زحمات مدافعان سلامت و قدردانی از تلاش کادر بیمارستان در اخذ درجه یک اعتباربخشی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جشن پایان سال، مراسمی با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و کادر درمان بیمارستان فرهیختگان امروز در سالن همایش این بیمارستان برگزار شد.

علیرضا خوشدل رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با قدردانی از زحمات کادر درمان و کارکنان بیمارستان فرهیختگان، گفت: بیمارستان فرهیختگان یکی از قطب‌های پذیرش بیماران کرونایی است و مسئولیت اجتماعی خود را در این زمینه به‌خوبی ایفا کرده است. این بیمارستان یک بیمارستان مردمی، در خدمت مردم و ارائه‌کننده بالاترین سطح خدمات به مردم است.

وی با بیان اینکه مدافعان سلامت بیمارستان فرهیختگان در راه خدمت به مردم، ایثارگرانه و فداکارانه تلاش می‌کنند، اظهار کرد: کادر درمان این بیمارستان همه دارایی خود را ازجمله تعهد، دلسوزی، دانش، مهارت و ... را فدای بیماران کردند و امروز سربلند هستند.

خوشدل خاطرنشان کرد: مسیر رشد بیمارستان فرهیختگان بسیار سریع طی شد و یکی از اقدامات ارزنده این بیمارستان تغییر و اصلاح فرایند مالی و انضباط مالی است؛ از همه عوامل تأثیرگذار در این زمینه تشکر می‌کنم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، بخش پیوند بیمارستان فرهیختگان را از موفقیت‌های بزرگ این بیمارستان دانست و افزود: یکی از ظرفیت‌های بسیار خوب بیمارستان فرهیختگان، بین‌المللی بودن آن است که به‌زودی این امر مهم محقق می‌شود.

وی از راه‌اندازی بخش‌های جدید همچون پزشکی ورزشی و آسیب‌های ورزشی، پیوند مغز استخوان و سلول درمانی، رادیوتراپی، پزشکی هسته‌ای و ... خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان شهریورماه سال ۱۴۰۰ بتوانیم ۲۰۰ تخت فعال را در این بیمارستان راه‌اندازی کنیم.

سید محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی همچنین در این جلسه با قدردانی از کادر درمان بیمارستان فرهیختگان گفت: عمر دارای ابعاد طولی و عرضی است. باید سعی کنیم بعد عرضی عمرمان با کیفیت سپری شود.

وی ادامه داد: کادر درمان کشور تمام انرژی خود را صرف بهبود و درمان بیماران کردند و با شفای هر بیمار خوشحال می‌شوند.

در ادامه این مراسم حمیدرضا غلامرضایی رئیس بیمارستان فرهیختگان به ارائه گزارشی از عملکرد بیمارستان فرهیختگان، بیماران تحت نظر اورژانس، بیماران بستری، اعمال جراحی، دیالیز، پیوند کلیه ... پرداخت.

در پایان این مراسم از مدیران، سرپرستان، سوپروایزرها و ... با اهدای لوح تقدیر شد.

انتهای خبر/8675/

اخبار برگزیده
آخرین اخبار