15 July-2024 الاثنين - 9 محرم 1446 دوشنبه - 25 تیر 1403 15:23 (GMT) 15:23 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
امباپه به تمرینات تیم ملی فرانسه بازگشت
جمعه 18 آذر 1401 ساعت 8:37
امباپه به تمرینات تیم ملی فرانسه بازگشت
کیلیان امباپه به تمرینات برگشت و خیال هواداران فرانسه را راحت کرد.

کیلیان امباپه در تمرینات اخیر فرانسه شرکت نکرده بود و شایعاتی مبنی بر غیبت او در بازی روز شنبه شنیده می‌شد.

به گزارش فرارو، فرانسه و انگلیس روز شنبه در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف هم خواهند رفت. ستاره فرانسوی که حضورش در زمین ترس به جان رقبا می‌اندازد، تمرینات اوایل این هفته را از دست داد و انگلیسی‌ها امیدوار شده بودند که شاید او به بازی روز شنبه نرسد.

اما روز پنجشنبه در حالیکه دو روز به بازی حساس مرحله یک‌چهارم نهایی باقی مانده، امباپه با تیم تمرین کرد و آثاری از مصدومیت در چهره و فرم بازی او دیده نمی‌شد. به این معنی که او در بازی روز شنبه حضور خواهد داشت و تیم فرانسه با حضور ستاره جوانش قدرتمندتر خواهد بود.

امباپه در این تورنمنت نقش پررنگی ایفا کرده و در چهار بازی ۵ گل به ثمر رسانده و ۲ پاس گل داده است. عملکرد مهاجم پاری‌سن‌ژرمن به فرانسه کمک کرد تا در گروه صدرنشین شود و در مرحله یک‌هشتم نهایی لهستان را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد.

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، با دستیار خود «استیو هالند» روی برنامه‌ای برای متوقف کردن مهاجم خطرناک فرانسوی کار می‌کند. سه‌شیر‌ها امیدوارند که «کایل واکر»، مدافع منچسترسیتی، در بهترین فرم خود باشد تا این بازیکن ۲۳ ساله را به خوبی مهار کند و آزادی عمل را از او بگیرد.

انتهای خبر/15444/

برچسب ها