12 April-2021 الاثنين - 1 رمضان 1442 دوشنبه - 23 فروردین 1400 22:52 (GMT) 22:52
خبرگزاری آگاه
سپاهان به توازن تاکتیکی رسیده است/ زیر سؤال بردن پرسپولیس بی‌انصافی است
دوشنبه 15 دی ساعت 11:50
سپاهان به توازن تاکتیکی رسیده است/ زیر سؤال بردن پرسپولیس بی‌انصافی است
مربی تیم سپاهان گفت: به توازن تاکتیکی رسیده‌ایم و بازیکنان ما با شخصیت بالا و اتحاد، درپی موفقیت هستند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال، علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس، اظهار کرد: منتظر یک بازی خیلی خوب از دو تیم مطرح ایران هستیم. تیم‌هایی که در گذشته هم بازی‌های زیبا و حساسی داشتند و امیدوارم بازی تماشاگرپسندی ارائه کنیم. هر دو تیم نیاز به پیروزی دارند و انتظار می‌رود با انگیزه قوی وارد زمین شوند.

وی تصریح کرد: تیم ما حرکت خوبی را شروع کرده و به توازن تاکتیکی رسیده‌ایم و بازیکنان ما با شخصیت بالا و اتحاد، درپی موفقیت هستند.

وی تقابل این دو تیم را همواره جذاب دانست و گفت: سپاهان و پرسپولیس تقابل‌های زیبایی داشته‌اند و برای فوتبال ایران مناسب است که این تیم‌ها کیفیت فنی خوبی داشته و مدعی قهرمانی باشند. این دیدار، ال‌کلاسیکوی فوتبال ایران است که هدفمندی خاصی دارد.

مرزبان در خصوص نبود تماشاگران، گفت: ای کاش تماشاگران بودند چون حس فوتبال با تماشاگران است. مسئله مهم این است که باید یاد بگیریم به رقیب احترام بگذاریم و اخلاق را رعایت کنیم. رقابت ورزشی وجود دارد اما هیچ‌گاه نباید انسانیت را از دست بدهیم. هر تیمی از شرایط خودش دفاع می‌کند و سعی دارد برنده از زمین بیرون بیاید اما موفقیت و قهرمان شدن باید همراه با اخلاق باشد.

وی در خصوص غیبت مهدی کیانی توضیح داد: کیانی اعلام کرد که مشکل همسترینگ دارد و اکنون تحت درمان است. او سال‌ها در فوتبال ایران زحمت کشیده و بازیکن با ارزشی است و امیدوارم سریع‌تر سلامتی خود را به دست آورد.

مرزبان در خصوص ارتباط همکاری با محرم نویدکیا سرمربی سپاهان، عنوان کرد: او فوتبالیست باکلاسی بود که در اروپا بازی کرده و درک حرفه‌ای از فوتبال دارد. او می‌داند چه می‌خواهد و ما مسئول اجرای خواسته‌هایش هستیم. نویدکیا حرف اول را می‌زند، اما مهم رابطه خوبی است که با هم داریم.

وی در خصوص اینکه اعلام کرده در صورت قهرمانی سپاهان، پیاده به اصفهان خواهد رفت، عنوان کرد: این قول برای چند سال قبل است که دو هوادار سپاهان از دست رفتند. اما امسال هم قهرمان شویم از تهران پیاده به اصفهان می‌روم.

مربی سپاهان در پاسخ به این سؤال که تقابل با پرسپولیس چقدر به سود سپاهان است؟ اظهار کرد: هر دو تیم به این برد احتیاج دارند. احساس این را ندارم که بازیکنان پرسپولیس بخواهند دیدار با ما را از دست بدهند تا به شهرآورد برسند. برای هواداران سپاهان و پرسپولیس موفقیت در ال‌کلاسیکوی ایران دارای اهمیت زیادی است.

وی در پایان به انتقاداتی که علیه یحیی گل‌محمدی می‌شود اشاره کرد و گفت: گل‌محمدی از بهترین مربیان ایران است و حاشیه‌ای که برای او با دو تساوی ایجاد می‌کنند، خوب نیست. بازیکنان بزرگی این تیم را ترک کرده‌اند و ۵۰ درصد نفراتی که خیلی خوب به تیم کمک می‌کردند، جدا شده‌اند. بی‌انصافی است که یحیی و تیمش را زیر سؤال ببریم.

انتهای خبر/2388/

اخبار برگزیده
آخرین اخبار