01 December-2023 الجمعة - 19 جمادی الاول 1445 جمعه - 10 آذر 1402 6:44 (GMT) 6:44 ارتباط با ما
خبرگزاری آگاه
فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲
چهارشنبه 24 آبان ساعت 23:30
فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲
در ادامه فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۵ آبان را مشاهده می‌کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۲۵ آبان را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت ملکه: شما تا به حال در زندگی ثبات داشته اید، اما از امروز به بعد تغییرات مثبتی را در کار، روابط اجتماعی و فعالیت‌های زندگی خود مشاهده خواهید کرد. حال نوبت آن است که تمام توجه تان را بر زندگی خود متمرکز کنید. اگر هنوز آمادگی آن را ندارید، امشب در آرامش، فهرستی از فعالیت‌هایی را که در حال انجام آن هستید تهیه کنید و برنامه ریزی خود را دوباره به دقت مرور کنید. توصیه می‌کنیم زیاد احساسی برخورد نکنید، حداقل امشب را. اگر مجرد هستید، هم در محیط کار و هم در زندگی خصوصی خود روابط عاطفی خوبی را تجربه خواهید کرد. اگر شجاعت آن را دارید، احساسات خود را بیان کنید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت عشاق: آیا اخیرا تغییراتی را در شخصیت خود مشاهده کرده اید؟ این سوالی است که مدام ذهن تان را درگیر کرده است. نگران نباشید، تغییر شغل، محیط زندگی یا حتی دیدار با فردی ناآشنا بسیار برایتان جذاب خواهد بود و همه چیز به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت، پس از شرایط جدیدی که در آن به سر می‌برید، نهایت لذت را ببرید. لازم نیست آنقدر جدی به مسائل عاطفی نگاه کنید. گاهی همه چیز خود به خود به بهترین شکل پیش خواهد رفت. احتمالا در جمع دوستان فرد جدیدی را ملاقات می‌کنید که الهام بخش ذهن و قلب شما خواهد شد.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ارابه: رابطه عاطفی شما در مسیر باد قرار گرفته است و شما از این مسئله ناراضی نیستید. شما دوست دارید شرایط جدید را تجربه کنید و خودتان را در موقعیت‌های گوناگون بسنجید. تصمیم شما هر چه باشد، پایان خوبی در انتظارتان است بنابراین نگرانی به دلتان راه ندهید. دروازه‌های خوشبختی به روی شما باز شده، گذشته را رها کنید و تمرکز خود را به مسیر روبه روی تان بگذارید. قبل از اقدام به شروع هر رابطه‌ای خوب درمورد آن فکر کنید. کلام تان نشان دهنده ذهن و شخصیت شما است، بنابراین مراقب سخنان خود باشید، به خصوص با شریک زندگی تان.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت کیمیاگر: از آنجا که شما فردی کنجکاو هستید که از کشف و اکتشاف لذت می‌برد و مدام ایده‌های نو به ذهن تان می‌رسد، به زودی فرصتی برایتان فراهم می‌شود که پله‌های موفقیت را طی خواهید کرد. امروز تا می‌توانید به ظاهر خود اهمیت دهید، زیرا ارتباطات و روحیه اجتماعی شما به اوج خود می‌رسد بنابراین از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. زمان خود را بیرون از منزل بگذرانید و توانایی هایتان را به دیگران نیز نشان دهید. خوشبختی در چند قدمی شما است.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ستاره: امروز انرژی مثبت زیادی خواهید داشت بنابراین بهترین فرصت است تا آن را صرف هدف‌های مهم زندگی تان کنید. شاید لازم باشد برخی اخلاق‌های بد خود را تغییر دهید و به راه‌های دیگری بیاندیشید. شما در حال بالا رفتن از پله‌های موفقیت هستید، اما مراقب باشید در این راه قدم هایتان را بر پای دیگران نگذارید. شما از زندگی خصوصی تان راضی هستید، اما گاهی لازم است که آن را پیش شریک زندگی تان به زبان آورید. از مطرح کردن ایده هایتان به دیگران نهراسید. مطمئن باشید دیگران نیز از آن سود خواهند برد.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت ماه: چالشی را در زندگی تان تجربه می‌کنید که ممکن است کمی روحیه شما را خراب کند، اما نگران نباشید، زیرا تقدیر کارش را خوب بلد است. شما باید تحت هر شرایط اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و با توانایی‌های خود افراد زیادی را به خود جذب کنید. اگر می‌خواهید در جمع بدرخشید، امروز بهترین فرصت است. پس با دوستان یا همکاران تان تماس بگیرید و برنامه‌ای را برای شب ترتیب دهید. امشب ارتباطات شما با دیگران به بهترین نحو پیش خواهد رفت. خوش بین باشید و آنچه در ذهن تان می‌گذرد را بیان کنید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت اعتدال: اگر روز‌های قبل را با استرس گذرانده اید، اما امروز به آرامش خواهید رسید. تا جایی که می‌توانید از این فرصت برای تعادل انرژی و احساسات تان استفاده کنید. اگر از شرایط فیزیکی خود راضی نیستید، کمی استراحت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. فرد مورد علاقه خود را به شام دعوت کنید یا اگر مجرد هستید، به دنبال کاری که از آن لذت می‌برید، باشید به عنوان مثال با دوست صمیمی تان قرار ملاقاتی بگذارید و به رستوران مورد علاقه خود سری بزنید. معجزه موسیقی را نیز در زندگی تان فراموش نکنید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت ابله: ایده‌های جدیدی به ذهن تان رسیده که بر موفقیت شما تاثیر بسزایی دارد. دوست دارید کمی خود را از دیگران کنار بکشید، اما آیا به عواقب آن فکر کرده اید؟ می‌دانید برای این که فردی منحصر بفرد و خاص باشید، چه کار‌هایی باید انجام دهید؟ اگر هنوز درباره تصمیمی که گرفته اید شک دارید، دوباره در آرامش بنشینید و به آن فکر کنید یا اگر احتیاج به کمک دارید، از دوستان یا اقوام خود کمک بگیرید. بزودی تجربه‌های خوبی را کسب خواهید کرد، اما یادتان باشد که در عشق زیاده روی نکنید. بهتر است کمی دست از خیالپردازی بردارید و تمرکز خود را بیشتر روی واقعیات بگذارید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت مرد دار آویز: از امروز به بعد شرایط جدیدی را در زندگی خود تجربه خواهید کرد. پس از مدت‌ها تلاش و خستگی، بالاخره به هدف یتان نزدیک شده اید. شاید لازم باشد دوباره درباره‌ی روشی که در پیش گرفته اید بهتر بیاندیشد. در مورد مسائل عاطفی به دو راهی برخورده اید و احساس می‌کنید که با شریک زندگی تان تفاهم ندارید، اما عجله نکنید، گفتگو بهترین راه برای حل مشکلات است. شاید لازم باشد مسائل را بار دیگر از زاویه دید دیگری بررسی کنید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت پاپ: ماه گذشته اتفاقات عجیب و غریبی را، به خصوص در روابط عاطفی تان، تجربه کرده اید، اما امروز تمام آن نگرانی‌ها به پایان می‌رسد و شما آرامش را تجربه خواهید کرد. از این فرصت استفاده کنید و به جای حال، تمرکزتان را بر آینده بگذارید. شما ایده‌های زیادی در سر دارید. اگر چه خوب است که از همین حالا دست به کار شوید، اما برای رسیدن به روهایتان عجله نکنید. بهتر است با آرامش تمرکز خود را روی مسئولیت‌ها و وظایف زندگی خود بگذارید. فعالیت‌های خود را جدی‌تر دنبال کنید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت چرخ سرنوشت: امروز پس از صحبت با یکی از دوستان، ایده‌های جدیدی برای زندگی به ذهن تان رسیده و حال زمان آن است که آن‌ها را عملی کنید. اگر مجرد هستید، امشب شانس عاشق شدن به شما روی می‌آورد و از میان دوستانی که ملاقات می‌کنید با فرد جدیدی آشنا خواهید شد. اگر می‌خواهید رابطه تان ادامه یابد، همین حالا در مورد اهداف زندگی خود با او صحبت کنید. موضوعی خانوادگی ذهن شما را درگیر کرده است، به جای بهانه گیری بهتر است که هر چه در دل دارید را با لحنی آرام به زبان آورید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت کاهن اعظم: شما فرد گمال گرایی هستید، اما زیاده خواهی ممکن است به برنامه‌های شما آسیب برساند و حتی روحیه شما را خراب کند، زیرا همیشه همه چیز آنطور که شما می‌خواهید، پیش نمی‌رود. اگر یکی از دوستان تان با شما مخالفت کرد، لجاجت خود را کنار بگذارید و با گفتگو موضوع را حل کنید. ایده‌های خود را مطرح و از علاقمندی هایتان با او صحبت کنید. گفتگو صبر و لذت شما را از رابطه، افزایش خواهد داد. این روز‌ها سرتان بیش از حد شلوغ است و این موضوع شما را کلافه کرده، اما نگران نباشید، زیرا به زودی به آرامش دلخواهتان خواهید رسید.

 

انتهای خبر/30027/

برچسب ها
پر بازدید ترین اخبار
گفتگوی ویژه
دیدگاه
اخبار برگزیده