12 April-2021 الاثنين - 1 رمضان 1442 دوشنبه - 23 فروردین 1400 22:11 (GMT) 22:11
خبرگزاری آگاه
تنوع تاکتیکی در تمرین پرسپولیس/ فوتبال هدفمند در دستور کار سرخ‌پوشان
سه شنبه 26 اسفند ساعت 10:44
تنوع تاکتیکی در تمرین پرسپولیس/ فوتبال هدفمند در دستور کار سرخ‌پوشان
تمرین پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که تنوع تاکتیکی در این تمرین وجود داشت و سرخ‌پوشان فوتبال هدفمند را در دستور کار داشتند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخ‌پوشان پایتخت تمرین امروز سه‌شنبه را از ساعت 12 در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی آغاز کردند.

پیش از شروع تمرین، بازیکنان در جلسه فنی شرکت کردند و کادر فنی نکات لازم برای بازی روز پنجشنبه برابر تیم نفت مسجدسلیمان را از روی تصاویر ویدئویی به بازیکنان منتقل کردند.

تمرین امروز با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و پس از آن، بازیکنان در قالب سه گروه به بازی آقا وسط پرداختند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، در یکی از گروه‌ها قرار گرفت و بر جذابیت این بازی مهیج افزود. در بخش بعدی، پاسکاری‌های کوتاه و بلند برای دقایقی در دستور کار قرار گرفت.

پاسکاری تحت فشار و فوتبال هدفمند زیر نظر کادر فنی نیز انجام شد. اعضای کادر فنی جدیت بالایی در پیاده شدن تاکتیکی‌های تیمی مورد نظرشان برای بازی پیش رو داشتند و یحیی گل محمدی در ادامه، از بازیکنان می‌خواست تا برنامه‌های مختلف برای این بازی را به طور کامل انجام دهند.

تمرین سه‌شنبه تیم فوتبال پرسپولیس سبک‌تر برگزار شد و بعد از 50 دقیقه به پایان رسید. بازیکنان هم پس از سرد کردن بدن‌ها، راهی رختکن شدند.

سرخ‌پوشان فردا چهارشنبه آخرین جلسه تمرینی پیش از دیدار برابر نفت مسجد سلیمان را برگزار و پس از آن برای حضور در اردوی پیش از بازی راهی هتل خواهند شد.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 15 روز پنج‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی میزبان تیم نفت مسجدسلیمان است و این دیدار آخرین بازی در سال 1399 می‌باشد.

انتهای خبر/8680/

اخبار برگزیده
آخرین اخبار